Заощаджуйте на проживанні до 20% – скористайтесь одним із спеціальних тарифних планів

Заощаджуйте  на проживанні до 20% – скористайтесь одним із спеціальних тарифних планів

Готель Україна пропонує декілька тарифних планів: при бронюванні номеру за місяць до дати заїзду, при оплаті номеру в момент бронювання або при проживанні в готелі більше, ніж 1 тиждень, надаються знижки на проживання.

Ви можете заощадити на проживанні за умови виконання однієї з перерахованих нижче умов:

  • Тариф що не повертається (Non-Refundable) – діє при оплаті заброньованого номеру заздалегідь, одразу після бронювання. При ануляції або скороченні терміну проживання сплачені кошти не повертаються. Надається знижка у розмірі 10%.
  • Довгостроковий тариф (LongStay) – діє за умови проживання не менше 7 діб. При скороченні терміну перебування здійснювати перерахунок по базовому тарифу. Надається знижка у розмірі 15%.
  • Раннє бронювання (EarlyBird) – передбачає можливість бронювання з передплатою при наступних умовах:

- за 25 діб до заїзду надається знижка у розмірі 20%, у разі незаїзду або ануляції стягується вартість однієї доби проживання без можливості повернення коштів;

- за 14 діб до заїзду надається знижка у розмірі 15%, у разі незаїзду або ануляції стягується вартість однієї доби проживання без можливості повернення коштів; 

- за 7 діб до заїзду надається знижка у розмірі 10%, у разі незаїзду або ануляції стягується вартість всього періоду проживання без можливості повернення коштів.Служба бронювання: тел. +38 044 278 28 04 или email: reservation@ukraine-hotel.kiev.uaСпеціальні пропозиції не розповсюджуються на туристичні та корпоративні компанії, з якими готель уклав угоди на обслуговування; знижка не може бути використана разом з іншими пропозиціями або дисконтними програмами.