WE CARE ABOUT YOUR SAFETY!

THE HOTEL IS EQUIPPED WITH A BOMB SHELTER WITH FREE WI-FI AND AMENITIES.

THE NEAREST METRO STATION IS MAIDAN NEZALEZHNOSTI. ACCESS BY OWN TRANSPORT IS AVAILABLE THROUGH STREET. ARCHIT HORODETSKYI AND STREET. OLHYNSKA.

+380 44 279 07 07

+38 095 286 01 43 - booking

+38 095 273 28 50 - reception

Valentine's Day at Hotel "Ukraine"


                Valentine's Day at Hotel "Ukraine"

Кохання дає нам сили переживати всі труднощі на нашому життєвому шляху, спонукає на створення прекрасного, наповнює серця любовʼю. 

Кажуть що емоція триває 3 секунди, а спогади залишаються на все життя . 

Готель«Україна» запрошує Вас зануритись у неповторну атмосферу любові та відзначити найромантичніший  день року - День Святого Валентина в місці яке ще називають серцем України. В ресторані, з неповторним видом на Майдан Незалежності, Ви зможете насолодитися стравами святкового меню, створеним спеціально для цього дня, а після вечері пропонуємо розслабитися та насолодитися комфортом наших готельних номерів з яких відкривається незабутній краєвид на центр Києва, що створить ідеальну атмосферу для романтичного відпочинку, та неповторних фотографій яким гарантовані тисячі лайків.

Подаруйте своїй коханій/коханому незабутні враження - замовте романтичну вечерю на двох в ресторані готелю Україна та  отримайте мега знижку на проживання -50%.

For detailed information:

Call us: +38 099 643 97 79 (Telegram, WhatsApp, Viber)

Or send a request to e-mail: conference@ukraine-hotel.kiev.ua 

Subscription to special offers and promotions