МИ ПРАЦЮЄМО!

МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ!

ГОТЕЛЬ ОБЛАДНАНИЙ БОМБОСХОВИЩЕМ ДЛЯ КОМФОРТНОГО ПЕРЕБУВАННЯ З WI-FI ТА БЕЗПЕРЕБІЙНИМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯМ!

СТАНЦІЯ МЕТРО «МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ» ВІДНОВИЛА СВОЮ РОБОТУ!!

Про готель Україна

stars

Київ - це місто перспектив, місто кохання, місто бажань, місто спогадів... І щоб отримати найбільше задоволення від перебування в Києві, відчути його неповторний дух глибокої старовини та стрімкої сучасності, гостям старовинного міста слід насамперед правильно вибрати готель.

Чотиризірковий Готель Україна розташований у серці Києва – на Майдані Незалежності. Це унікальне місце, де перетинаються культурне, політичне та розважальне життя української столиці. Неподалік розташовані найвідоміші київські театри, Секретаріат Президента України, Верховна Рада, Кабінет Міністрів, Національний банк, мерія, головпоштамт, нічні клуби та великі торговельні центри.

З повним правом, готель Україна можна назвати першим «хмарочосом» Києва. У нього непроста, проте цікава історія. Більше ста років тому, у киян тільки й розмов було про найвищий у місті славнозвісний «будинок Гінзбурга». Саме на його місці, аби підкреслити казковий природний ландшафт Києва, одразу після війни побудували висотний готель. Його будівля ніби «коронує» головну площу столиці України. З вікон просторих і затишних номерів можна спостерігати за святковими концертами та парадами на Майдані Незалежності, динамічною панорамою Хрещатика, пам,яткою сивої давнини Старокиївською горою. Перед вашими очима постануть перлина української духовності Софія Київська та величний Михайлівський собор.

Готель "Україна" - своєрідне обличчя міста Києва. У нас зупиняються впливові політики, дипломати, відомі актори, видатні художники та спортсмени. Повертатися до нашого готелю - добра традиція, тому що тут зажди чекають і з радістю зустрічають гостей. До нас зручно та легко дістатись із будь-якої частини міста, а якщо Ви захочете познайомитися зі столицею ближче чи запланували ділову зустріч, всі зручні для Вас види транспорту зосереджені саме тут.

 

Підпишіться на розсилку вигідних пропозицій та акцій