МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ!

ГОТЕЛЬ ОБЛАДНАНО БОМБОСХОВИЩЕМ З БЕЗКОШТОВНИМ WI-FI ТА ЗРУЧНОСТЯМИ.

НАЙБЛИЖЧІ СТАНЦІЇ МЕТРО «ХРЕЩАТИК» ТА «МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ». ПРОЇЗД ВЛАСНИМ ТРАНСПОРТОМ ДОСТУПНИЙ ЧЕРЕЗ ВУЛИЦЮ АРХІТ. ГОРОДЕЦЬКОГО ТА ВУЛИЦЮ ОЛЬГИНСЬКУ..

+380 44 279 07 07

+38 095 286 01 43 - бронювання

+38 095 273 28 50 - ресепшн

Проведення банкетів

проведення банкетів.

Банкетні зали готелю Україна можуть стати прекрасним місцем для проведення урочистих банкетів, званих вечерь, корпоративних заходів, фуршетів або святкування Вашого дня народження. Оцініть затишну атмосферу, смачну кухню, зразкове обслуговування, а ми докладемо всіх зусиль, щоб Ваша подія пройшла на найвищому рівні з бездоганним сервісом і неповторною атмосферою розкоші і витонченості.

Наші банкетні зали задовольнять вимоги будь-якого формату: від невеликих залів з комфортною місткістю 10-15 чол. для проведення маленької сімейної урочистості до грандіозного прийому на 100-120 чол.

Проведіть весілля в самому центрі міста!

В організації весілля велике місце займає пошук хорошого ресторану для такої важливої ​​події. Панорамний ресторан «Україна» з першого погляду закохає в себе своєю величчю залу, де з вікон відкривається неперевершений вид на головну площу країни - Майдан Незалежності. Співробітники допоможуть Вам грамотно і красиво вибрати святкове меню, організувати прекрасне обслуговування, щоб ця подія запам'яталася як найсвітліша і найщасливіша у Вашому житті.

Пропонуємо скористатися спеціальними пропозиціями при проведенні урочистого банкету


Для організації Вашого свята ми пропонуємо:

А також:

  • Індивідуальний підхід до складання меню;
  • Звукове та світлове обладнання;
  • Лояльна система знижок, спеціальних пропозицій.

Підпишіться на розсилку вигідних пропозицій та акцій