+380 44 590 44 00

+38 050 433 91 35

Правила проживання

Розрахунки на території України проводяться виключно в національній валюті за курсом Національного банку України щодо іноземних валют на день оплати.

При розміщенні дітей віком до 5 років (включно) з батьками в одному номері без надання місця, плата за проживання дітей не стягується.

Номери готелю одного типу можуть дещо відрізнятися інтер'єром.

Вартість номеру включає: сніданок, доступ до мережі Інтернет (WiFi), телемовлення, косметичній набір.

Оплачується додатково: страховий внесок за одного громадянина становить 20 (двадцять) гривень за кожну добу проживання та туристичний збір у розмірі:

- для внутрішніх туристів – 24,00 гривень

- для в’їзних туристів – 60,00 гривень

*від мінімальної заробітної плати в Україні

Готель приймає до сплати готівку, кредитні картки

Витяг з правил готелю Україна

  • Час реєстрації та заселення в готель починається з 14:00 поточного дня за місцевим часом.
  • Час виїзду гостей і розрахунковий час - 12:00 поточного дня за місцевим часом.
  • Заселення до 14:00 є додатковою платною послугою і надається за наявності вільного номерного фонду.
  • За ранній заїзд з 06:00 до 14:00 оплата проводиться в розмірі 50% від вартості номера за одну розрахункову добу, при наявності вільних номерів в день заїзду.
  • За проживання в готелі менше доби, оплата проводиться за повну розрахункову добу.
  • Виїзд після 12:00 є додатковою послугою, що надається при наявності вільних номерів і оплачується в розмірі 50% вартості доби проживання (наданих послуг) тільки до 20:00, виїзд після 20:00 оплачується як за одну розрахункову добу.

УМОВИ АНУЛЯЦІЇ

Ануляція бронювання без штрафних санкцій - за 24 години до заїзду, якщо інше не передбачено умовами договору або умовами бронювання за пільговим тарифом. У разі не заїзду стягується штраф у розмірі 100% вартості однієї доби проживання в номері відповідної категорії.

УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ З ДОМАШНІМИ ТВАРИНАМИ

При поселенні в готель з домашнім улюбленцем обов'язковою умовою є наявність ветеринарного паспорта. Допускається розміщення з однією твариною вагою до 10 кг (виняток становлять собаки-поводирі). Інші домашні тварини допускаються до розміщення тільки після узгодження з адміністрацією готелю. Вартість послуги - 15 EUR / ніч.

Про туристичний збір

Платниками збору не можуть бути особи, які:

  • постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, рядами яких встановлено такий збір;
  • громадяни України, які прибувають у відрядження (перебування особи у відрядженні підтверджується наказом або розпорядженням підприємства про направлення працівника у відрядження);
  • інваліди та особи, що супроводжують інвалідів І групи (не більше одного супроводжуючого);
  • ветерани війни, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

З метою підтвердження правомірності надання пільги податковий агент повинен мати копії відповідних документів, що підтверджують належність особи до пільгової категорії.

Статтею 10 Податкового кодексу України визначено, що до місцевих податків і зборів належить, зокрема, туристичний збір.

Статтею 268 Податкового кодексу України визначено, що платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, а якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення збору, та отримують послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

Заборона паління

Відповідно до Закону України «Про обмеження місць куріння тютюнових виробів» від 24.05.2012 №4844-VI, забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів у приміщеннях готелів та у закладах ресторанного господарства(номерах, коридорах, фойє, ресторані). За порушення стягується штраф у розмірі 1000 гривень! У разі виявлення факту порушення адміністрація має право виселити гостя без повернення сплачених коштів. Курити дозволяється в спеціально відведеному місці. Кімната для куріння знаходиться на 3-му поверсі №315

Готель Україна – це європейська вишуканість та українська гостинність!

Підпишіться на розсилку вигідних пропозицій та акцій