МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ!

ГОТЕЛЬ ОБЛАДНАНО БОМБОСХОВИЩЕМ З БЕЗКОШТОВНИМ WI-FI ТА ЗРУЧНОСТЯМИ.

НАЙБЛИЖЧІ СТАНЦІЇ МЕТРО «ХРЕЩАТИК» ТА «МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ». ПРОЇЗД ВЛАСНИМ ТРАНСПОРТОМ ДОСТУПНИЙ ЧЕРЕЗ ВУЛИЦЮ АРХІТ. ГОРОДЕЦЬКОГО ТА ВУЛИЦЮ ОЛЬГИНСЬКУ..

+380 44 279 07 07

+38 095 286 01 43 - бронювання

+38 095 273 28 50 - ресепшн

Визначні місця

Київ - одна з найпрекрасніших столиць Європи зі своєю самобутньою та цікавою історією. Багато з визначних пам'яток Києва несуть велич культури українського народу. Це надзвичайне місто для відпочинку і цікавих подій в житті, яке надихає і радує погляд кожного.

img

Собор Софії Київської

Християнський собор в центрі Києва, який являється пам'яткою української архітектури та монументального живопису XI–XVIII століть, одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі. Один із об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в 10-хвилинній пішохідній відстані від готелю Україна.

Подивитись на карті
img

Михайлівський Золотоверхий собор

Михайлівський Золотоверхий собор – один із найдавніших монастирів Києва. Припускається, що Михайлівський собор був першим храмом з позолоченим верхом, звідки на Русі пішла така своєрідна традиція. Але найбільшу славу принесли його фрески і мозаїки, що вважалися найвеличнішими творами живопису.

Подивитись на карті
img

Вулиця Хрещатик

Невід'ємним символом будь-якого міста звичайно вважають його головну вулицю або площу. В Києві – це вулиця Хрещатик, біля якої і знаходиться готель Україна. У суботу, неділю та в дні державних свят рух транспорту по вулиці перекривають - вулиця на цей час стає пішохідною, влаштовуються ярмарки, концерти під відкритим небом, ви можете відвідати кафе, ресторани, кав’ярні, яких тут дуже велика кількість. Цікавий факт: вулиця Хрещатик вважається найкоротшою центральною вулицею Європи, її довжина становить лише 1225 метрів.

Подивитись на карті
img

Золоті ворота

Це не просто ворота – це ціла вежа, яка з 12 сторіччя роками захищала столицю від ворожих нападів. Київські Золоті ворота були одночасно й проїзною вежею, і тріумфальною аркою. Архітектурний стиль воріт зовсім не схожий на подібні споруди, які зводились архітекторами Європи. Установа незвичайна тим, що роботу музейних працівників тут виконують електронні гіди.

Подивитись на карті
img

Парки Києва

Київ – зелена столиця Європи. Повернувши направо від готелю Україна та пройшовши вздовж вулиці Хрещатик ви дістанетесь чаруючої паркової смуги правого берегу річки Дніпро. Виберіть той парк, який стане вашим улюбленим місцем: Маріїнський, Хрещатий, парк Володимирська гірка, де можна погуляти, почитати книгу чи просто зустрітися зі знайомими та близькими.

img

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз може похвалитися багатою і цікавою історією, що причаїлася на кожному кроці, в кожному камінчику. Андріївський узвіз на сьогоднішній день є справжнім музеєм під відкритим небом. Щороку тут проходять художні виставки, свята мистецтв. Прогулюючись вулицею, ви побачите відому Андріївську церкву, Замок Лева, музеї, театри, галереї та інше.

Подивитись на карті
img

Києво-Печерська лавра

Протягом століть монастир підвищує свою значущість в якості релігійного центру, і являється еквівалентом православного християнства в Римі чи Єрусалимі. Архітектурний ансамбль досягнув свого завершення всередині 18-го століття, більшість конструкцій виконано в стилі українського бароко. На даний час це об’єкт спадщини ЮНЕСКО, до якого приїздить величезна кількість паломників та туристів.

Подивитись на карті
img

Річковий вокзал, Поштова площа

Річкова станція Києва - це улюблене місце для мешканців та гостей міста, яка знаходиться в історичному місці на Поштовій площі. З причалів київського річкового вокзалу прогулянкові човни направляються по різних маршрутах по мальовничій річці Дніпро.

Подивитись на карті

Підпишіться на розсилку вигідних пропозицій та акцій