МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ!

ГОТЕЛЬ ОБЛАДНАНО БОМБОСХОВИЩЕМ З БЕЗКОШТОВНИМ WI-FI ТА ЗРУЧНОСТЯМИ.

НАЙБЛИЖЧІ СТАНЦІЇ МЕТРО «ХРЕЩАТИК» ТА «МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ». ПРОЇЗД ВЛАСНИМ ТРАНСПОРТОМ ДОСТУПНИЙ ЧЕРЕЗ ВУЛИЦЮ АРХІТ. ГОРОДЕЦЬКОГО ТА ВУЛИЦЮ ОЛЬГИНСЬКУ..

+380 44 279 07 07

+38 095 286 01 43 - бронювання

+38 095 273 28 50 - ресепшн

Антиковідна політика

Для нас здоров'я, безпека гостей і персоналу мають першочергове значення.

На території готелю «Україна» введені обов'язкові заходи дезінфекції, в рамках «ANTI COVID-19», щодо захисту від вірусних інфекцій і профілактики респіраторних захворювань. На постійній основі проводиться профілактична дезінфекція, яка спрямована на попередження появи інфекційних захворювань серед гостей готелю і персоналу. Профілактична дезінфекція проводиться систематично, з кратністю регламентованою санітарними правилами і нормативними документами.

З турботою про нашого гостя ми:

 1. Щодня проводимо озонування громадських зон готелю і ресторану.
 2. Обробляємо всі поверхні і місця контакту рук (ручки дверей, кнопки ліфта, крани, пульти, телефони) спиртовмісними дезінфікуючими засобами.
 3. Не рідше, ніж раз на 3 години проводимо вологе прибирання і дезінфекцію громадських і службових зон з використанням професійних миючих і дезінфікуючих засобів.
 4. Провітрюємо громадські зони кожні 60 хвилин.
 5. Встановили дозатори з дезінфікуючим розчином для обробки рук в громадських місцях - рецепція, лобі, ресторан, конференц-зали.
 6. До заїзду та після виїзду гостей обробляємо ключі дезінфікуючими засобами.
 7. Проводимо озонування номерів протягом 60 хвилин до заїзду гостей, під час прибирання в період проживання і після виїзду гостей.
 8. Після виїзду номер не використовується наступні 24 години.
 9. Внесли зміни до стандартів прибирання номерного фонду, проводимо дезінфекцію номера до, під час і після виїзду з застосуванням ліцензованих професійних засобів.
 10. Постільна білизна і махрові вироби стираємо при температурі не нижче 75 С
 11. Сніданок подаємо гостям в номер, обслуговування проводиться індивідуально.
 12. Запровадили додаткові заходи контролю співробітників готелю - перевірка стану здоров'я, обов'язкове використання захисних масок і рукавичок.
 13. Ввели додаткові заходи безпеки при реєстрації гостей, а саме контроль температури. У разі виявлення підвищеної температури, гостю надається можливість самоізолюватись до отримання кваліфікованої медичної допомоги.
 14. Допомагаємо контролювати відстань не менше 1,5 (півтора) метри між гостями готелю в зоні реєстрації, лобі, ресторані, бізнес-центрі, конференц-залах і під час проведення заходів.

У готелі «Україна» - безпечно!

Підпишіться на розсилку вигідних пропозицій та акцій